TŘEBOŇ

Město Třeboň a jeho okolí nabízí nepřeberné množství možností trávení volného času všem věkovým kategoriím. Dovolenou si zde užijí jak sportovci tak i milovníci kultury a historie. Toto lázeňské městečko je ideální pro krátkodobou i dlouhodobou relaxaci a rekondici. Určitě se zde nebudete nudit v žádném ročním období. Pestré programy různých žánrů jsou pro Vás připravovány celoročně a rozsah nabízených služeb pro turisty, návštěvníky se neustále zvyšuje. Na své si tu přijdou i rodiče s dětmi.

CO SI PŘI NÁVŠTĚVĚ TŘEBONĚ NESMÍTE URČITĚ NECHAT UJÍT…

Noční prohlídku místního třeboňského zámku s kostýmovanými průvodci – Bílá paní a Petr Vok
Prohlídku místního pivovaru Regent s degustací několika druhů piv
Návštěvu Schwarzenberské hrobky
Slatinnou koupel v místních lázních
Relaxační procedury v hotelovém wellness centru (masáže, whirlpool, sauna, aromaterapeutické vířivé koupele)
Výlet na kole do místního okolí
Výlov rybníka (pouze od října do prosince)

UBYTOVÁNÍ

HOTEL GALERIE TŘEBOŇ
Tel: +420 384 385 293, +420 724 093 876
Vážení návštěvníci Třeboně a Třeboňska.
Dovolte nám nabídnout vám ubytování a občerstvení v našem Hotelu Galerie Třeboň, který se nachází v historické části města Třeboně. Město Třeboň je ideálním místem pro váš odpočinek a dovolenou a nabízí řadu akcí pro zpestření pobytu na jihu Čech. Přejeme vám příjemný pobyt a zajímavé zážitky.
Na vaši návštěvu se těší kolektiv Hotelu Galerie Třeboň.
Zdroj: http://www.hotel-trebon.cz/
VÍCE
PENZION BÍLÝ JEDNOROŽEC
Tel: +420 384 701 711, +420 724 065 785
Ubytování v Třeboni – to je penzion Bílý jednorožec. Nabízíme ubytování v samém srdci lázeňského města Třeboň, v historickém domě na pěší zóně, s ideální polohou na křižovatce hlavních turistických cílů Třeboně – naproti vstupu do Zámku Třeboň, 100 m od malebného třeboňského náměstí a zároveň 100 m od hráze rybníka Svět. Přímo sousedí s historickým areálem českého pivovaru Bohemia Regent. Ubytovat se můžete v 9 dvoulůžkových klimatizovaných pokojích, 2 rodinných apartmánech a 1 luxusním apartmá. Pokoje jsou čisté, útulné, ale zároveň prostorné, vkusně a velmi komfortně zařízené. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, TV, chladnička, psací stůl a Wi-Fi na každém pokoji. Bohaté snídaně servírujeme v restauraci Bílý jednorožec, případně i na pokoj. Součástí penzionu je útulná lazebna s wellness a lázeňskými procedurami (masáže, koupele, sauna) a speciální slaný bazén s vodou z Mrtvého moře Magic floating. Pobyt si dále můžete zpříjemnit zapůjčením kol v naší půjčovně kol či nákupem místních suvenýrů, především tradiční krajové keramiky. Na masáže a wellness pobyty v Třeboni Vám rádi vyhotovíme dárkový poukaz. Těšíme se na Vás a uděláme vše pro to, abyste si ubytování i wellness v Třeboni v penzionu Bílý jednorožec opravdu užili a rádi se k nám v budoucnu vraceli.
Zdroj: http://www.bilyjednorozec.eu/
VÍCE
HOTEL ZLATÁ HVĚZDA
Tel: +420 384 757 111, +420 384 757 200
Ubytování Třeboň. Přímo na historickém malebném náměstí můžete strávit příjemné dny, relaxovat v hotelovém wellness centru, ochutnat naší kuchyni a poznávat Třeboňsko, ubytujete-li se u nás. Ubytování Třeboň
Hotel je situován do renesančního stylu a některé pokoje nabízí hostům výhled na historické náměstí v Třeboni. Když ubytování Třeboň - tak ubytování na třeboňském náměstí.
Zdroj: https://www.zlatahvezda.cz/
VÍCE
APARTMÁNY NOVÝ SVĚT
Tel: +420 384 721 818, +420 724 800 289
Vážení hosté, nabízíme ubytování v apartmánech o velkosti 2+kk s celkovou kapacitou 2-4 lůžek nebo apartmánech 3+kk se dvěma samostatnými ložnicemi a celkovou kapacitou 4-6 lůžek. Ubytovací komplex Apartmány Nový Svět Vám poskytne maximální pohodlí a soukromí pro Vaši nerušenou rodinnou dovolenou, romantický a wellness víkend, či dlouhodobý relaxační nebo lázeňský pobyt v Třeboni.
Apartmány jsou samostatnými bytovými jednotkami s veškerým zázemím pro trávení rodinné dovolené nebo několikatýdenního relaxačního, rekondičního či lázeňského pobytu. Součástí vybavenosti jsou i služby poskytované přímo v apartmánovém komplexu - restaurace, kadeřnictví, pedikúra, manikúra, kosmetika, fyzioterapie, masáže.
Zdroj: http://www.apartmany-novysvet.cz/
https://t-ec.bstatic.com/images/hotel/max1024x768/307/30773569.jpg
VÍCE
NEWSLETTER
Chcete dostávat novinky o festivalu?
* označuje povinné

Přihlášení k newsleteru

* označuje povinné